Hakkımda

Spor ve sağlık alanında 10 yıllık deneyimlerimizi birleştirerek üyelerimize ve siz değerli proje takipçilerimize sunmak, deneyimsel ve bilimsel doğruları, tecrübelerimi ve başarılarımı paylaşmaktan büyük mutluluk duyarım.
2009 yılında başladığım spor macerama bir çok kurumsal spor komplekslerinde özel antrenör ve pilates eğitmeni olarak iş hayatına atıldım.
2013 yılında uluslararası bir bünyede eğitimlerimi tamamladıktan sonra eğitici – öğretmen olarak aynı bünyede görev aldım.
2016 yılında Göktürk’te kurmuş olduğum Klinik Pilates Stüdyo’da halen hizmet vermeye devam etmekteyim.
Öğrenmek, Gelişmek ve Öğretmek uzun bir yol. Bu yolda okuyup araştırmaya ve gelişmeye devam etmekteyim.
Kurmuş olduğum bu kapsamlı spor projesinde bana eşlik edecek siz değerli sporseverlerle sağlıklı ve yeterli beslenmeye dair eğitim içerikli kapsamlı antrenmanlar yapacağız. Günde 3 antrenman ve programı uygularken bedeninizin size verdiği desteği fark edecek, karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi içerisinde olacağız. Kişisel olarak uygulanacak olan bu “SAĞLIKLI YAŞAMA GEÇİŞ EVRESİ” olarak adlandırdığım FİTLUX PROJECT programında eğitmeniniz olarak bizzat ben ilgileniyor olacağım.
Bildiğiniz üzere antrenman programları kişiye özel yapılır. Uyguladığımız bu projede postür analizinden sonra kişiye özel egzersiz metodu olan ve Fizik tedavi temelli hareketlerle desteklenen Joseph Hubertus Pilates’in KONTROLOJİ metodundan faydalanacağız. Her sabah uyguladığınız temel kontrol hareketlerini öğrenecek ve hayatınız boyunca kullanabileceğiniz hareketler ile geleceğinizi güvence altına almış olacaksınız. FİTLUX Project programında amacım kişinin kendi kendisinin yaşam koçu olmasıdır.
Her saati dolu dolu olan 3 günümüz sabah yürüyüşleriyle başlayacak. Her sabah yürüyüş sonrası uyguladığımız temel beden hareketlerini öğrenecek kahvaltı sırasında bu hareketlerin amacını, ne işe yaradığını ve neden yaptığımızı konuşuyor olucaz. Öğlen antrenmanımız ilk gün olmasada biraz yorucu geçiyor. Her akşam yoga ve meditasyonla sonlandırdığım için yatağında mışıl mışıl bir uyku çekerek bedenini ertesi günki programa hazırlıyor olacaksın. Programınıza bir de diyetisyen davetli. Diyetisyenimize istediğiniz soruları sorup beslenmenizle alakalı fikirler alarak yaşamınızı ve bedeninizi dengeye sokabilir daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olabilirsiniz. Sürpriz konuklar ve ünlü isimlerle karşılaşıp sağlıklı bir ortamda sosyalleşme istersen bu kampı kaçırma. Sınırlı sayıda başvuru kabul edildiğinden hemen yerini ayırt. Daha hızlı bize ulaşmak istersen 02123220006 numaralı telefondan ulaşabilirsin.